Dzisiaj, podczas odprawy służbowej, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie nadkom. Andrzej Barna podziękował za wiele lat służby odchodzącemu na zasłużoną emeryturę policjantowi lubińskiej komendy asp. szt. Dariuszowi Jankowskiemu, który pracował w Wydziale Prewencji jako Dzielnicowy. Pan Komendant oprócz tego, że podkreślił niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie, ogromną wiedzę i doświadczenie odchodzącemu policjantowi podziękował za wiele lat służby dla dobra i bezpieczeństwa ludzi.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste pożegnanie, przechodzącego na zasłużoną emeryturę Dzielnicowego asp. szt. Dariusza Jankowskiego, który służył w szeregach policji ponad 30 lat. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za efekty w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubińskiego. Niesamowicie zaangażowany policjant z poświęceniem oddawał się swojej pracy. Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze znalazł czas, żeby doradzić młodszym stażem policjantom. Za co podziękowali mu dzisiaj koledzy i koleżanki.

 

Podczas uroczystości, za dotychczasową współpracę oraz profesjonalną i pełną poświęcenia służbę, ustępującemu dzielnicowemu podziękował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w  Lubinie nadkom. Andrzej Barna.

 

Na koniec asp. szt. Dariusz Jankowski złożył wszystkim słowa podziękowania za wieloletnią współpracę, która odbyła się w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku. Lata swojej służby w tej jednostce odchodzący policjant ocenił jako cenne doświadczenie.

 

Dariuszowi życzymy dobrego zdrowia, optymizmu oraz dużo pomysłów na dalszą przyszłość.

 

mł. asp. Anna Szajbler

Zespół ds. Profilaktyki Społecznej

KPP Lubin

Powiązane wiadomości