Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubin

Służba w Policji. Ciekawa praca, która daje wiele możliwości rozwoju. Jest przede wszystkim pewna i bardzo atrakcyjna finansowo. Wciąż trwa rekrutacja. Jeśli się zdecydujesz i przejdziesz wszystkie jej etapy, zostaniesz policjantem. Na starcie na rękę oferujemy Ci 3880 złotych. Na jeszcze wyższe zarobki może liczyć policjant, który nie ukończył 26 lat, wtedy jego wypłata będzie wynosiła około 4220 złotych. Czekamy na Ciebie. Nasi specjaliści udzielą Ci szczegółowych informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji. Zapraszamy na dzień otwarty w dniu 31 lipca br. Dni otwarte są prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższymi ograniczeniami osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Zadzwoń na nr telefonu 47 87 432 14 . Serdecznie zapraszamy.

Jak możesz zostać policjantem?

Możesz zostać policjantem, jeżeli jesteś osobą niekaraną i posiadasz średnie wykształcenie.

Następnie będziesz musiał przejść kilka etapów rekrutacji. Najpierw zostanie sprawdzona Twoja wiedza ogólna. Przykładowe pytania, do których można się przygotować są na stronie internetowej Komendy Głównej Policji. Następnie jest test sprawnościowy, który znajdziesz na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, załączony do tego komunikatu. W kolejnym etapie czeka Cię rozmowa z psychologiem, który zbada Twoje predyspozycje do służby w Policji. Ostatnim etapem, też ważnym, jest stan zdrowia. Kilku specjalistów zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do służby w naszej formacji.

Po przejściu tych kilku etapów, zostaniesz przyjęty do służby. Następnie złożysz uroczystą rotę ślubowania, po czym rozpoczniesz kurs podstawowy.

Praca w policji ma charakter prestiżowy, a co najważniejsze jest stabilna finansowo. Tutaj możesz rozwijać swoje pasje, zainteresowania i spełniać się zawodowo. Dużym atutem jest różnorodność wykonywanych zadań. Bardzo ważnym czynnikiem jest stabilność finansowa i możliwość nabycia wcześniejszych uprawnień emerytalnych.

Na starcie „nowy” policjant otrzyma pensję 3880 złotych. Na jeszcze wyższe zarobki może liczyć funkcjonariusz, który nie ukończył 26 lat, wtedy jego wypłata będzie wynosiła około 4220 złotych.

Zapraszamy Cię bardzo serdecznie. Zadzwoń na numer telefonu 47 87 433 13; 47 87 432 14 lub skontaktuj się drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nasi specjaliści zespołu kadr i szkolenia, pomogą Ci w dopełnieniu wszelkich formalności.

asp. szt. Sylwia Serafin

Oficer Prasowy KPP w Lubinie

tel. 601 974 322

 

 

 

 

Powiązane wiadomości