Zapraszamy serdecznie na „Dni otwarte” lubińskiej komendy, które odbędą się w środę 15 września i piątek, 17 września br., od godziny 8.00 do 15.00. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły uzyskać informacje o wymogach oraz dokumentach, jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Czekamy na Ciebie w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, ul. Traugutta 3. Przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Dokumenty można składać również w dowolnym terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

Komendant Powiatowy Policji w Lubinie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaprasza na spotkanie z pracownikami Zespołu Kadr i Szkolenia, którzy przybliżą Ci procedury kwalifikacyjne, jakie musi przejść kandydat do służby w Policji. Podczas wizyty zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji.

Jeśli się zdecydujesz i przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji, zostaniesz funkcjonariuszem Policji. 

Na starcie na rękę oferujemy Ci 3880 złotych. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, Twoje wynagrodzenie netto wyniesie 4220 złotych.

Czekamy na Ciebie w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, ul. Traugutta 3. W związku z panującą pandemią, prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerami telefonów:

47 87 432 14
47 87 433 13
47 87 432 13

Źródło: Zespół Kadr i Szkolenia KPP w Lubinie

asp. szt. Sylwia Serafin