Nasi łucznicy bardzo dobrze zainaugurowali sezon halowy roku 2020. Zdobyli pięć medali w Legnicy na Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategorii open w łukach olimpijskich, bloczkowych i barebow.

W tych zawodach zawodnicy LZS SKS Raszówka zdobyli:

1. Zespół w łukach bloczkowych w składzie Mariusz Walada, Mateusz Posłuszny, Szymon Marczak – złoty medal
  2. Agnieszka Wantuła w łukach barebow – złoty medal
  3. Ewa Puchalska w łukach barebow – srebrny medal
  4. Zespół w łukach olimpijskich w składzie Mateusz Musiatowicz, Jakub Wójcik Vel Jaworski, Hubert Piotrowicz – brązowy medal
  5. Mateusz Posłuszny w łukach bloczkowych – brązowy medal

W kategorii kobiet drużyna w składzie: Magdalena Sieradzka, Izabela Kożewnikow, Ewelina Mazurek zajęła szóste miejsce, Julian Jakubowski w łukach barebow był szósty a Mariusz Walada również szósty w łukach bloczkowych. W kategorii łuków olimpijskich zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn, wszyscy zawodnicy LZS SKS Raszówka to jeszcze Juniorzy Młodsi.

W dniach 01-02.02.2020 r. odbył się także w Teresinie Międzynarodowy Memoriał im. K. Hibnera, w którym wystartował w łukach bloczkowych Mariusz Walada ( LZS SKS Raszówka) i zajął bardzo dobre czwarte miejsce.