Zamknięcie parkingów przy CK
Zmiany organizacyjne przy Centrum Kultury "Muza" w związku z nadchodzącą konferencją

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, uczestnicy oraz organizatorzy IV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej instytucji medycznych napotkają na pewne zmiany w dostępie do infrastruktury przy Centrum Kultury "Muza". Z myślą o sprawnym przebiegu tego ważnego wydarzenia, wprowadzone zostaną tymczasowe, ale kluczowe modyfikacje w korzystaniu z przestrzeni parkingowej.

  1. 20 kwietnia, od rana, nie będzie można parkować na dwóch parkingach przy CK "Muza".
  2. Parkingi zablokowane to te przy ulicach Armii Krajowej i Niepodległości.
  3. Specjalne znaki informacyjne już zostały ustawione, aby ułatwić orientację kierowcom.
  4. W rejonie działania konferencji pojawią się także policjanci, którzy będą dbać o porządek i bezpieczeństwo.

Zalecamy wszystkim planującym odwiedzić to miejsce w sobotę, aby z wyprzedzeniem zaplanowali alternatywne miejsca parkingowe oraz zwrócili uwagę na tymczasowe oznakowania. Warto również podążać za wskazówkami funkcjonariuszy, którzy będą na bieżąco monitorować sytuację, zapewniając płynność ruchu oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników konferencji oraz mieszkańców.

Jak zawsze w przypadku większych wydarzeń, odpowiednie przygotowanie i wcześniejsze zaplanowanie swojej trasy może znacznie ułatwić poruszanie się po mieście i przyczynić się do uniknięcia niepotrzebnego stresu. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę w dążeniu do tego, aby event przebiegał w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.


Opierając się na: Policja Lubin