Policja szuka świadków zdarzenia drogowego na S-3 w powiecie lubińskim
Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w maju na drodze S-3. Fragmenty opony pozostawione na jezdni spowodowały kolizję samochodów osobowych. Jeżeli masz jakiekolwiek informacje na ten temat, skontaktuj się z odpowiednimi służbami.

Zdarzenie na drodze S-3: Co się wydarzyło?

W nocy 19 maja 2024 roku, około godziny 23:00, na drodze S-3 w powiecie lubińskim doszło do niebezpiecznego incydentu. Na odcinku 272,1 km w kierunku Polkowic, kilka samochodów osobowych najechało na pozostałości opony, które znalazły się na jezdni. Według wstępnych ustaleń, opona mogła pochodzić z pojazdu ciężarowego lub innego dużego pojazdu.

Poszukiwanie świadków: Jak możesz pomóc?

Referat Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia, aby zgłosili się do odpowiednich służb. Świadkowie mogą kontaktować się pod numerami telefonów: 47 8743 383, 47 8743 338, oraz z oficerem dyżurnym pod numerem 47 8743 222. Proszę powoływać się na numer sprawy EW-5731-1877/24/RSz.

Dlaczego świadkowie są tak ważni?

Świadkowie zdarzenia mogą dostarczyć istotnych informacji, które pomogą wyjaśnić okoliczności tego wypadku. Nawet najmniejsze szczegóły mogą okazać się kluczowe dla ustalenia, jak doszło do tego incydentu i kto może być za niego odpowiedzialny. Twoja pomoc może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Podziękowania za pomoc

Policja serdecznie dziękuje za wszelką okazaną pomoc i współpracę w tej sprawie. Każda informacja jest cenna i może pomóc w szybszym rozwiązaniu tego dochodzenia.


Źródło: KPP w Lubinie