Policja Lubin: Osiedle Centrum” ma nowego dzielnicowego
Z początkiem października br. służbę w rejonie osiedla Centrum” rozpoczął sierż. Paweł Zgrzebnicki. Nowo powołany dzielnicowy, dotychczas pełnił służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Kontaktować się można z dzielnicowym telefonicznie, e-mailem, bądź osobiście w KPP w Lubinie, na ul. Kilińskiego 10a.
Dzielnicowy sierż. Paweł Zgrzebnicki, zajmuje się sprawami mieszkańców z ulic: Bankowa, Drzymały, Kilińskiego, Paderewskiego od nr 2 do nr 74a parzyste, Słowiańska, Rzemieślnicza, Kaletnicza, Armii Krajowej nr 4 do nr 15 wszystkie, Kościuszki od nr 3 do nr 5 nieparzyste i od nr 10 do nr 24 parzyste, Ścinawska od nr 3 do nr 23 nieparzyste, Niepodległości nr 29 i nr 31, Park Słowiański, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, MOPS, ZUS.
Mieszkańcy poszczególnych ulic mogą skontaktować się z dzielnicowym pod nr telefonu: **76 840 63 47 lub 797306 546. Kontakt e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
asp. szt. Sylwia Serafin
Oficer Prasowy KPP w Lubinie
Komenda Powiatowa Policji w Lubinie,
lubin.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/osiedle__centrum__ma_nowego_dzielnicowego
Ostatnie Artykuły

Rusza nabór do lubińskich żłobków na nowy rok opieki

Fałszywe mandaty pod wycieraczką - oszuści polują na kierowców

Wypalanie traw szybko zamienia się w pożar i wysoką karę

Dolnośląskie legendy porwały dzieci z Raszówki i Niemstowa na spotkaniu z regionalistką

Warsztat wychowawczy zakończony. Rodzice ćwiczyli rozmowę, granice i wsparcie dla nastolatków

26 lat po narodzinach CBŚP - Policja szykuje nowy cios w gangi

W Raszówce remiza rośnie z tygodnia na tydzień i coraz wyraźniej widać jej bryłę

Na K-36 manewr wyprzedzania zakończył się śmiercią rowerzysty

Spał na materacu, a skończył z nożem w brzuchu - nastolatkowie ruszyli po pomoc

W Muzie zobaczymy film o Maryi i Janie Pawle II - ta więź prowadzi przez cały seans

Chrzest Polski nie był chwilą, lecz początkiem długiej zmiany

Sekundy po manewrze wyprzedzania - dwóch młodych kierowców nie przeżyło

Pomysły z gmin wokół Lubina mogą sięgnąć po 60 tysięcy złotych

