Jakich kosmetyków używa osoba zadbana?

Wiadomo, że wiele osób przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, prezencji. Często chcemy jak najlepiej wypaść na spotkaniach typu rozmowa o pracę, spotkanie biznesowe czy też na spotkaniach typu spotkania ze znajomymi czy randki. Na każdą z tych sytuacji możemy ubrać się inaczej. W dzisiejszych czasach mamy tyle inspiracji modowych, które możemy znaleźć w internecie, że aż szkoda z nich nie korzystać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce kilka słów i mamy całą skarbnicę pomysłów. Jednak modny i schludny wygląd to nie tylko ubiór. To również odpowiedni dla sytuacji makijaż. Dużo o nas mówią kosmetyki, których używamy na co dzień. Zapach, który nosimy, cera i ogólna prezencja potrafią wiele o nas powiedzieć. Jak więc szukać kosmetyków? Z pewnością warto korzystać z dobrych marek. Warto więc wspomnieć tu o marce Estee Lauder, której produkty możemy znaleźć na stronie drogerii indizio https://indizio.pl/pl/producer/Estee-Lauder/510 .

Krótko o Estee Lauder

Założycielką marki jest amerykanka Estee Lauder. Od jej imienia wzięła się nazwa marki. Jest to duża marka kosmetyczna, bardzo luksusowa. Pierwszy kosmetyk Estee Lauder został stworzony w kuchni w 1946 roku. Został bardzo ciepło przyjęty i dlatego kosmetyki Estee Lauder po dziś dzień są bardzo popularne wśród osób ceniących sobie dobrą jakość i lubiących zafundować sobie luksus. Jakie kosmetyki tej marki warto sprawdzić?

Zacznijmy od perfum 

Bardzo popularnym zapachem w ofercie tej amerykańskiej jest woda perfumowana Estee Lauder Brasil Dream. To piękna kobieca kompozycja zapachowa przywodząca na myśl Brazylie. Świetnie sprawdzi się w letnie dni i noce. W zapachu tym możemy wyczuc nuty jasinu, kwiatu afrykańskiej pomarańczy, ananasa, drzewa sandałowego czy też kokosa. Są to bardzo pociągający i intrygujący zapach dla kobiet lubiących otaczać się luksusem.

Podkład Estee Lauder Double Wear Light

Jest to bardzo dobrej jakości podkład nadający wrażenie lekkiej wilgoci skóry. Produkt świetnie maskuje pory i utrzymuje się przez bardzo długi czas bo aż do 24 godzin. Podkład ten jest również odporny na wilgoć, pot czy aktywność fizyczną. Dzięki bardzo dobremu maskowaniu niedoskonałości cery, Estee Lauder Double Wear Light świetnie nadaje się do zdjęć. 

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Matrix

Produkt ten to bardzo dobrej jakości koncentrat pod oczy. Zapobiega efektom starzenia się skóry, pomaga z problemem suchej skóry wokół oczu i sprawia, że spojrzenie staje się promienne i jasne. Koncentrat ten nadaje również odpowiednie nawilżenie. 

Ciekawy zestaw Estee Lauder z indizio

Warto wspomnieć też o dostępnym w drogerii indizio zestawie Estee Lauder Double Wear 2N1 Desert Beige. Jest to podkład w zestawie z pompką, która odmierza odpowiednia ilośc kosmetyku i sprawia, że nakładanie go staje się bardziej komfortowe. Co do samego podkładu to charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju czynniki, utrzymuje się bardzo długi czas i nie brudzi ubrań co w przypadku wielu innych podkładów jest bardzo irytującą rzeczą. Jest to również podkład beztłuszczowy i bezzapachowy. 

Geek ElasticSearch