Kolejne derby drużyn naszej gminy w klasie B dostarczyły wielkich emocji. Spotkanie wydawało się nie mieć zdecydowanego faworyta. Obie drużyny miały swoje atuty, aby pokusić się o wygraną.

Na początku meczu lekką przewagę miała ekipa z Raszówki, lecz piękną bramkę zdobył w 18. minucie świetnie dysponowany tego dnia Sebastian Ozimek (Victoria). Do zakończenia pierwszej połowy zarówno gospodarze jak i goście mimo dogodnych sytuacji nie pokusili się o zdobycze bramkowe. Po przerwie zaczęły się prawdziwe emocje. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i w 55. minucie Tadeusz Bolek zdobył wyrównującą bramkę. Goście przez dwie minuty cieszyli się remisem i po strzale z 16 metrów najlepszego w drużynie Victorii Sebastiana Ozimka szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stronę piłkarzy z Niemstowa. Huzar walczył bardzo ambitnie i w 66. oraz 68. minucie zdobył dwa gole, których strzelcami byli Kamil Czubek i Tadeusz Bolek. Jeszcze raz sprawdziła się stara prawda, iż mecz trwa 90 minut i ambitnie grający gospodarze zdobyli bramkę po strzale Krzysztofa Bukowskiego (karny) w ostatnich sekundach meczu. Ogromne brawa należą się dla obu drużyn za stworzenie ciekawego sportowego widowiska. Victoria Niemstów- Huzar Raszówka 3:3 (1:0)

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych którego zwycięzcą okazał się Konrad Jugo (Czerniec). Najlepszymi zawodnikami meczu zostali wybrani Sebastian Ozimek (Victoria) i Mariusz Lefek (Huzar). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy wręczyli radni Marcin Nyklewicz i Jerzy Tadla.