Kryminalni z Częstochowy w dalszym ciągu poszukują 77-letniego Józefa Krasowskiego, który 19 stycznia tuż przed 17.00 na Dworcu Stradom w Częstochowie wsiadł do pociągu Intercity Mehoffer nr 37104 relacji Przemyśl–Zielona Góra i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby, które widziały zaginionego, podróżowały pociągiem na tej trasie i widziały lub rozmawiały z zaginionym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 1255 lub 112.

Trwają poszukiwania 77-letniego Józefa Krasowskiego. Istnieje zagrożenie dla jego życia i zdrowia!

Zaginiony w dniu 19 stycznia o godzinie 16.57 na Dworcu Stradom w Częstochowie wsiadł do pociągu Intercity Mehoffer numer 37104 relacji Przemyśl–Zielona Góra. Pociąg zatrzymywał się na stacji w Lublińcu, Opolu, Brzegu, Oławie i Wrocławiu. Następnie z Wrocławia część wagonów pojechała do Zielonej Góry, a pozostała do Jeleniej Góry.
Każda informacja może pomóc w odnalezieniu mężczyzny, dlatego zwracamy się z prośbą do osób, które widziały zaginionego, podróżowały pociągiem na tej trasie i widziały lub rozmawiały z zaginionym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub 112.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, kilkudniowy siwy zarost, widoczne ubytki w uzębieniu.

W chwili zaginięcia ubrany był w: zimową kurtkę koloru grafitowego, czarne spodnie,czarną wełnianą czapkę, flanelową koszulę, bordowy sweter, czarne buty wiązane, okulary korekcyjne z niebieskimi oprawkami.

film: nagranie z monitoringu PKP - Dworzec Stradom w Częstochowie

Film zaginiony

Pobierz plik zaginiony (format mp4 - rozmiar 46.98 MB)

Nagranie audio audiodeskrypcja.wav

Pobierz plik audiodeskrypcja.wav (format mp3 - rozmiar 450.04 KB)