Huzar Raszówka 5:10(1:5) Fortuna Obora

W jesiennej deszczowej scenerii odbyły się kolejne derby naszej gminy. Początek spotkania należał do drużyny z Raszówki, która już w 2 minucie meczu uzyskała prowadzenie po celnym trafieniu Radosława Targowicza. Było to jednak ostatnie prowadzenie gospodarzy w tym spotkaniu. Zawodnicy z Obory bardzo szybko uporządkowali swoje poczynania na boisku i pierwszą połowę kończyli z pięcioma celnymi trafieniami.

Huzar_Raszowka_Fortuna_Obora

Po przerwie goście starali się grać szybko, ciągle do przodu. Zawodnicy Fortuny nadal panowali niepodzielnie na boisku i co chwila stwarzali niebezpieczne sytuacje pod bramką gospodarzy.

Zawodnicy Huzara po stracie 10 bramki zaczęli odrabiać straty i udowodnili, iż wynik meczu był stanowczo za wysoki. Bardzo duży wpływ na poczynania na boisku miał nieustający deszcz, który nie był sprzymierzeńcem gospodarzy. Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko sportowe. Najlepszymi piłkarzami meczu zostali Paweł Mikuła(Fortuna) i Bohdan Turhelija(Huzar). Nagrody i wyróżnienia wręczał wójt Tadeusz Kielan i radny Marcin Nyklewicz.

Strzelcy bramek:

1:0 – Radosław Targowicz(2′) | 1:1 – Paweł Mikuła(8′) | 1:2 – Paweł Mikuła(17′) | 1:3 -Krzysztof Walasek(22′) | 1:4 – Oskar Ondycz(32′) | 1:5 – Paweł Mikuła(40′) | 1:6 – Krzysztof Walasek(63′) | 1:7 – Paweł Mikuła(65′) | 1:8 – Paweł Tomin(70′) | 1:9 – Oskar Ondycz(75′) | 1:10 – Oskar Ondycz(76′) | 2:10 – Krzysztof Klementowicz(77′) | 3:10 – Bohdan Turhelija(79′) | 4:10 – Bohdan Turhelija(86′) | 5:10 – Krzysztof Klementowicz(89′)