Victoria Niemstów triumfuje na start sezonu w pasjonującym meczu z Kaczawą II Bieniowice
W sercu naszej gminy, na zielonym boisku w Niemstowie, odbyła się prawdziwa piłkarska uczta, która zakończyła się triumfem miejscowej drużyny. Victoria Niemstów pokazała klasę, wygrywając z Kaczawą II Bieniowice 4:2. To zwycięstwo na inaugurację sezonu na pewno zapadnie w pamięć kibicom.
  1. Victoria Niemstów uzyskała pewne zwycięstwo 4:2 nad rywalem.
  2. Wyróżniający się zawodnicy to Olaf Kondratowicz i Michał Lewicki.
  3. Przerwa meczu upłynęła pod znakiem konkursu rzutów karnych.
  4. Wyniki innych spotkań lokalnych drużyn również przyciągają uwagę.

Na boisku w Niemstowie, gdzie wiosenna aura mieszała się z letnią, miejscowi zawodnicy pokazali, co znaczy prawdziwa determinacja i dążenie do celu. Już w 15. minucie Olaf Kondratowicz wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik spotkania. Kolejne minuty przyniosły jeszcze więcej emocji, a w 34. minucie Oliwier Hałys podwoił przewagę miejscowych, wprowadzając w szeregi przeciwnika pierwsze oznaki rozgoryczenia.

Druga połowa meczu to kontynuacja dominacji Victorii, której efektem był trzeci gol, za sprawą Roberta Maślińskiego. Chwilowe utrapienie dla drużyny gospodarzy, kiedy to Kaczawa II Bieniowice zdołała zdobyć dwa szybkie gole, nie zdołało zmącić ostatecznego rezultatu. Damian „Figo” Moroch, trener zespołu, w 80. minucie zamknął wynik meczu na 4:2, czym udowodnił, że Victoria Niemstów jest zespołem, który potrafi stawić czoła nawet niespodziewanym przeciwnościom.

W przerwie meczu, na murawie odbył się konkurs rzutów karnych, który przyniósł sporo radości publiczności. Zwycięzcą został Janek Noga z Niemstowa, co tylko dodało lokalnego kolorytu wydarzeniu. Dodatkowo, za najlepszego piłkarza meczu uznano Michała Lewickiego z Victorii, co jest potwierdzeniem jego wysokiej formy i znaczącego wkładu w sukces drużyny.

Wyniki spotkań innych lokalnych drużyn również świadczą o zaciętej rywalizacji i pasji, która tętni w sercach sportowców naszej gminy. Każde z tych spotkań, od remisu KS Łomnica z Iskrą Księginice, po zaskakujące zwycięstwo Unii Miłoradzice nad Albatrosem Jaśkowice, pokazuje, że lokalny sport piłkarski ma się dobrze i przyciąga zarówno zawodników, jak i kibiców.

Victoria Niemstów, świętując swoje zwycięstwo, na pewno już myśli o kolejnych meczach. Tymczasem kibice, z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejne spotkania, mając nadzieję na równie emocjonujące i niezapomniane chwile spędzone na trybunach.

Opierając się na: Gmina Lubin