Życzenia z okazji Święta Policji dla policjantów i pracowników Policji od Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie mł. insp. dr Joanny Cichla

Policjantki, Policjanci, Pracownicy Policji, Policyjni Emeryci


Z okazji Święta Policji, pragnę podziękować i przekazać wyrazy uznania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników Policji za zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej, wytężonej służbie i pracy.

Na wyrazy szacunku zasługuje Wasze zaangażowanie, ofiarność, poświęcenie oraz determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, w których na pierwszym miejscu zawsze jest dobro drugiego człowieka. Przyjmijcie proszę życzenia nieustannej satysfakcji z pełnionej służby, a także zrozumienia, akceptacji i szacunku społecznego.

Nie można zapomnieć, że jednym z fundamentów naszej instytucji, bez których Policja nie mogłaby skutecznie realizować swojej misji, to także pracownicy Policji. Serdecznie dziękuję za Waszą codzienną, rzetelną pracę, a także wytrwałość i sumienność w wykonywaniu zadań.

Szczególnie ciepłe słowa kieruję do Waszych bliskich. To dzięki ich wyrozumiałości oraz wsparciu, każdego dnia możecie sumiennie i wytrwale pełnić swoją powinność.

Słowa szacunku kieruję także do wszystkich policyjnych emerytów, którym życzę wiele lat życia w dobrym zdrowiu.

Dzień 24 lipca jest naszym wspólnym Świętem. Niech będzie to czas radości, satysfakcji, zadowolenia i dumy z odniesionych sukcesów. Wyróżnionym awansami i odznaczeniami serdecznie gratuluję oraz życzę kolejnych sukcesów, będących odzwierciedleniem zaangażowania w powierzone zadania służbowe.

Z wyrazami szacunku

Komendant Powiatowy Policji

w Lubinie

mł. insp. dr Joanna Cichla