Kolejny świetny mecz Iskry Księginice– Czarni Dziewin 10:1 ( 4:1)Sobotni mecz w Księginicach mógł poziomem zadowolić licznie zgromadzoną publiczność. Od pierwszych minut meczu obie ekipy podeszły do niego z ogromną chęcią zdobycia trzech punktów, jednak gospodarze bardzo szybko pokazali, kto w tym meczu będzie rozdawał karty.

Miejscowi grali bardzo kombinacyjnie i z ogromną łatwością dochodzili do pozycji strzeleckich. W pierwszej połowie zawodnicy Iskry zdobyli 4 bramki i tylko brak szczęścia spowodował, iż wynik po pierwszej połowie był tylko 4:1.

Po zmianie stron gospodarze nadal dążyli do zdobycia kolejnych goli i dzięki temu oglądaliśmy ciekawe akcje pod bramką gości.

Na bardzo okazały łup bramkowy zapracowali: Krystian Kaczmarczyk (11., 55., 77. min), Maciej Srebniak (30., 59., 61. min), Karol Maliszewski (37. min), Maciej Zasadni (74. min), Bartek Cichy (90. min) oraz bramka samobójcza (12. min).

Po bardzo okazałym zwycięstwie piłkarze z Księginic umocnili się na pozycji lidera klasy okręgowej i mamy nadzieję, iż tak zostanie do końca sezonu.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Szymon Jakóbczak (Ksieginice). Najlepszym piłkarzem meczu wybrano Krystiana Kaczmarczyka (Iskra ).

Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczał prezes Iskry Księginice Karol Grolewski i radny Jerzy Tadla.