UG Lubin: Atrakcje podczas ferii w gminnych szkołach

2 min czytania

W pierwszym tygodniu nadchodzących ferii zimowych nasze placówki szkolne przygotowały szereg atrakcyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu dla dzieci, które nie wyjeżdżają poza miejsce zamieszkania. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli szkół lub pod ich opieką.

Dominują zajęcia ruchowe, ale są także artystyczne oraz integracyjne. Oferta przewiduje wiele wyjazdów do atrakcyjnych miejsc cieszących się powodzeniem u dzieci, adekwatnych do wieku uczestników, wśród nich: park trampolin, sale zabaw, kino.

Nie zbraknie także zajęć sensorycznych, informatycznych, a nawet gier terenowych. Planuje się, że ofertą średnio dziennie objętych zostanie minimum 150 uczniów.

OFERTA ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH 2024 DEDYKOWANA UCZNIOM UCZĘSZCZAJĄCYM DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w NiemstowieSzkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w SiedlcachSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie WielkimSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w RaszówceSzkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych
15 stycznia (Poniedziałek)Wyjazd do kina Helios w LubinieŚladami natury” gry
i zabawy terenowe. Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej.Zajęcia artystyczneWarsztaty muzyczneZajęcia sportowe
16 stycznia (Wtorek)Wyjazd do kręgielni: Bowling Club w Lubinie
(kl. IV-VIII)Filmowe ferie” -wyjazd do kina Helios w LubinieWyjazd do kinaKręgle w LubinieWyjazd do Parku Trampolin (kl. IV-VII)
17 stycznia**(Środa)**Wyjazd do Parku Trampolin JumpWord
w Lubinie (kl. IV-VIII)W krainie wiecznej zabawy” wyjazd do sali zabaw Akuku w Lubinie”Gry i zabawy sportoweWarsztaty integracyjne gry planszoweZajęcia Smart Games”
18 stycznia (Czwartek)Wyjazd do kina Helios w LubinieWyskakane ferie” wyjazd do Parku Trampolin JumpWorld w LubinieWyjazd do Parku Trampolin w LegnicySzkolni internauci są wśród nas”- warsztaty informatyczneTurniej gry w FIFA
19 stycznia (Piątek)———————Sensoplastyczne wariacje” zajęcia ogólnorozwojowe pobudzające zmysły dziecka i twórczą energię.Zajęcia plastyczneZabawy słowem”- zabawy drużynowe, typu kalambury—————————

Urząd Gminy w Lubinie,

ug.lubin.pl/atrakcje-podczas-ferii-w-gminnych-szkolach/

Autor: krystian