Włóż igłę w dłoń - dzieci odkrywają szycie na zajęciach w Lubinie

W sali Ośrodka Kultury Gminy Lubin zrobiło się kolorowo i bardzo twórczo - pierwsze zajęcia z nauki szycia dla dzieci pokazały, że igła i maszyna potrafią wywołać uśmiech. Młodzi uczestnicy z zapałem poznawali podstawy pracy z maszyną i cieszyli się z pierwszych własnoręcznych projektów.
- Zajęcia krawieckie dla dzieci uczą cierpliwości, precyzji i radości z tworzenia
- Ośrodek Kultury Gminy Lubin podtrzymuje cykl i daje przestrzeń do rozwijania pasji
Zajęcia krawieckie dla dzieci uczą cierpliwości, precyzji i radości z tworzenia
Dzieci trafiały do świata, w którym każdy ścieg ma znaczenie - od poznawania obsługi maszyny do szycia po naukę cierpliwości i precyzji. Zajęcia były intensywne, pełne ćwiczeń manualnych i małych sukcesów, które dawały uczestnikom widoczną satysfakcję. Uśmiechy, dumne spojrzenia na ukończone prace i chęć do dalszych prób pokazały, że to nie tylko nauka techniki, ale też rozwój kreatywności i pewności siebie 🙂✂️🧵
Galeria zdjęć z pierwszego spotkania ilustruje atmosferę warsztatów - dzieci przy maszynach, pracujące nad materiałami i świętujące swoje gotowe projekty. To dobra lekcja, jak praktyczne umiejętności mogą stać się źródłem radości i twórczej zabawy.
Ośrodek Kultury Gminy Lubin podtrzymuje cykl i daje przestrzeń do rozwijania pasji
Ośrodek Kultury Gminy Lubin zachęca do udziału w kolejnych spotkaniach tego cyklu i wspierania dziecięcych zainteresowań krawieckich. Zajęcia pokazują, że nawet najmłodsi mogą nauczyć się obsługi maszyny i zrealizować własne pomysły - krok po kroku, ścieg po ściegu 👍😊
Zdjęcia z zajęć potęgują apetyt na kolejne warsztaty i przypominają, że rękodzieło wciąga - dla dzieci to połączenie zabawy, nauki i twórczej pracy z materiałem. Ośrodek będzie kontynuować spotkania w ramach cyklu zajęć krawieckich, co daje lokalnej społeczności przestrzeń do rozwijania manualnych talentów i pasji.
na podstawie: OK Gmina Lubin.
Ostatnie Artykuły

Kontrola za wykroczenie odsłoniła większy problem kierowcy z Lubina

Michael w Muzy - film o ikonie, której droga wciąż przyciąga tłumy

Ulica Andromedy w Osieku już w budowie. Dojdą zjazdy, odwodnienie i nowe lampy

44 tysiące sygnałów o agresji na drogach - policja pokazuje skalę problemu

Francuski dzień w gminie Lubin. Szkoły i przedszkole postawiły na zabawę

Za pobraniem przyszła pułapka - w Lubinie oszuści uderzyli pięć razy

Przedsiębiorcy usiedli przy jednym stole. W gminie Lubin rusza nowy dialog

Obiecano szybki zysk - skończyło się kredytem i stratą ponad 26 tysięcy

Pijany mechanik ruszył autem klientki - miał dwa zakazy i ponad 2 promile

Trzy kilogramy ryb i podium. Lubińska drużyna wróciła z pucharem

W Chróstniku zabrzmi pieśń Schmolcka. Wierni spotkają się ponad podziałami

Hulajnogi podnoszą stawkę - PZU i Policja odpowiadają twardymi liczbami

Platan po przerwie rozbił Unię i przejął derby gminy Lubin

