CITYRAID Lubin: samochodowa gra orientacyjna — 28 marca 2026

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia CITYRAID Lubin: samochodowa gra orientacyjna — 28 marca 2026

Wieczorna przygoda po mieście z zadaniami do wykonania w drużynie — CITYRAID wraca do Lubina. To trzy godziny intensywnej, towarzyskiej zabawy, w której liczy się planowanie trasy, szybkość i pomysłowość. Warto się zapisać!

Kiedy i gdzie będzie CITYRAID Lubin

  • Data: 28 marca 2026 (sobota), godz. 19:00
  • Miejsce: Lubin, Polska (51.398417, 16.200257)
  • Czas trwania: około 3 godziny
  • Cena: od 75 PLN za całą drużynę (zalecane drużyny 2–5 osób). W miarę zbliżania się wydarzenia bilety będą droższe.
  • Zakup biletów: z wyprzedzeniem na stronie organizatora (cityraid.pl)
  • Organizator: CITYRAID

Opis CITYRAID — zasady, nagrody i dla kogo

  • CITYRAID to samochodowa gra orientacyjna — każda drużyna otrzymuje listę zadań do wykonania w określonym czasie.
  • W sumie czeka 20 zadań: każde polega na przesłaniu zdjęcia, na którym widoczny jest wyznaczony członek drużyny przy wskazanym przez organizatorów obiekcie .
  • Wygrywa drużyna, która wykona najwięcej zadań w najkrótszym czasie ⏱. Najlepsze zespoły otrzymają nagrody w postaci biletów na kolejny etap, a topowe ekipy sezonu wiosennego zyskają bilet na finał CITYRAID .
  • W wydarzeniu nie ma górnej granicy wieku; pełny udział możliwy od 14. roku życia .
  • Przydatne wskazówki: zaplanujcie trasę wcześniej, przydzielcie zadania fotografowania i miejcie na uwadze czas przejazdów — to gra taktyczna równie mocno, co fotograficzna.

Dla kogo? Dla ekip znajomych, rodzinnych duetów lub grup z pracy, które lubią rywalizację i miejską eksplorację.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia