Drukowanie

Pokojowo, z uśmiechem i śpiewem na ustach, dzieci z rodzicami i dziadkami, przyjaciele i sąsiedzi – spotkajmy się w najbliższą niedzielę i wyraźmy swoje „nie” dla pomysłu prezydenta Lubina, który próbuje siłą przejąć siedem naszych sołectw. Będą z nami strażacy z OSP, zespoły ludowe, drużyny sportowe, dzieci, młodzież i dorośli!

Skutki zmiany granic mogą być nieodwracalne. Czarny, ale niestety realny scenariusz to całkowita likwidacja Gminy Lubin.

– Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w „Marszu Przyjaźni”, którego celem jest okazanie naszej jedności w trosce o utrzymanie dotychczasowych granic Gminy Lubin. Uczestnictwo w marszu to Państwa wyraźny sprzeciw wobec działań zmierzających do przyłączenia siedmiu sołectw Naszej Gminy do miasta Lubina. „Marsz Przyjaźni” to chęć pokazania Mieszkańcom Miasta, że więcej nas łączy niż dzieli. Państwa obecność, będzie dowodem solidarności i wyrazem troski o przyszłość mieszkańców wsi wobec próby podziału Gminy Lubin – mówi Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin, zachęcając do udziału w Marszu.

Wyruszamy w niedzielę 17 marca o godz. 15:00 z lubińskiego Rynku.

Bądźmy tam razem!

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.