UG Lubin: Ikar spalony w blasku Huzara
Początek 22. kolejki B klasy 3 grupy dał kibicom wiele wrażeń. Huzar Raszówka podjął Ikara Miłogostowice na swoim boisku. Gospodarze zmasakrowali gości 5:0.
Od pierwszej minuty Huzar agresywnie wszedł na połowę przeciwnika. Już w 9. minucie po pięknym prostopadłym podaniu gola na 1:0 strzelił Radosław Targowicz, kontuzjując uszkadzając niechcący szczękę bramkarza gości, który musiał zejść z boiska. W 35. Minucie, po fenomenalnym uderzeniu z rzutu wolnego, ponownie gola strzelił Radosław Targowicz. Pod koniec pierwszej połowy po fatalnym błędzie bramkarza z Miłogostowic wynik na 3:0 ustalił Leszek Zuber.
W przerwie meczu sędzia ukarał kontuzjowanego bramkarza czerwoną kartką za niekulturalne zachowanie, zawodnik Miłgostowic w niewybrednych słowach opisywał pracę sędziego. Także kibice gości dostali upomnienie od sędziego. Arbiter zobowiązał gospodarzy do postawienia ochrony przy sympatykach Miłgostowic , którzy obrażali sędziów.
Druga połowa zaczęła się niemrawie, ponieważ dopiero w 85. minucie piłka znalazła drogę do bramki, po uderzeniu bezpośrednio z rzutu rożnego. Trzecią bramką mógł się popisać Radosław Targowicz. W 90+5 minucie, czyli w ostatnich sekundach, gola na 5:0 strzelił Leszek Zaręba.Gospodarze bardzo cieszyli się ze zwycięstwa, ponieważ do 5. miejsca w tabeli dzieli ich tylko 1 punkt.
W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Gabriel Głąbek z Raszówki. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Radosława Targowicza, któremu nagrodę w imieniu wójta Gminy Lubin wręczył radny Marcin Nyklewicz.
Poniżej publikujemy wyniki weekendowych spotkań pozostałych drużyn Gminy Lubin
Iskra Księginice Odra Chobienia 1:3
Unia Miłoradzice Kolejarz Miłkowice goście nie dojechali, mecz się nie odbył
Transportowiec Kłopotów KS Winnica 2:0
Unia Szklary Górne Relaks Szklary Dolne 4:1.
Urząd Gminy w Lubinie,
ug.lubin.pl/ikar-spalony-w-blasku-huzara/
Ostatnie Artykuły

Przedszkolaki z Raszówki pokazały, że o Ziemię można dbać od dziecka

Fałszywe noclegi kuszą niską ceną - policja ostrzega przed pułapką

Nowy gaz w 17 sołectwach. Przed mieszkańcami dwa etapy zmian

Pavarotti wraca do gry w Lubinie - wieczór z wielkim głosem i wielkimi emocjami
![[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa – KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Goście odwrócili mecz w Lubinie](/images/mecz/thumbnails/kghm-zaglebie-lubin-bruk-bet-termalica-nieciecza-24042026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa – KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Goście odwrócili mecz w Lubinie

Dwa kliknięcia wystarczyły - w Lubinie zniknęły dziesiątki tysięcy

Słowo może ranić szybciej niż myśl. W Krzeczynie Wielkim uczono zatrzymywać hejt

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

Hotzenplotz wpada do Muzy - w Lubinie szykuje się dziecięca awantura z magią

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

W Chróstniku zebrali 43 worki śmieci. Nocą ktoś dołożył 21 opon

Łucznicy z gminy Lubin wrócili z Legnicy z medalami i mocnym sygnałem

