Mecz pomiędzy Fortuną Obora i LZS Ostaszów rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, na przemian padał deszcz i świeciło słońce. Gospodarze już w pierwszej minucie mogli zdobyć prowadzenie, lecz brak precyzji i szczęścia sprawił, iż wynik meczu pozostawał nadal remisowy.

Sytuacja ta sprawiła, że goście przystąpili do szturmu na bramkę drużyny z Obory. Wystarczyły dwie minuty (3 i 5) aby drużyna z Ostaszowa prowadziła 2:0.

W 20. minucie spotkania zawodnik Fortuny Radosław Kołodyński strzelił kontaktowego gola.

W końcówce pierwszej połowy zawodnicy LZS Ostaszów zdobyli dwie kolejne bramki.

Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie. Oglądaliśmy twardą, męską walkę z licznymi sytuacjami bramkowymi z obu stron.

Więcej szczęścia mieli goście i to oni w drugiej połowie zdobyli trzy bramki. Piłkarze z Obory mimo wysokiej porażki należy pochwalić za ambitną grę.

Najlepszym zawodnikiem gospodarzy został wybrany Damina Rudak. Nagrodę w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.