Policja Lubin: Poznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z nami
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 2 tysięcy złotych, których pokrzywdzona nie odebrała z podajnika bankomatu.
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą dochodzenie dotyczące przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu mieszczącego się przy ul. Zwierzyckiego w Lubinie. Do zdarzenia doszło 25 listopada minionego roku, chwilę przed godziną 15.
Nieznany sprawca po dokonaniu przywłaszczenia oddalił się z miejsca zdarzenia. Pomimo wielu czynności wykonanych przez funkcjonariuszy pracujących nad tą sprawą, nie udało się ustalić danych sprawcy.
Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, mogącego mieć związek ze sprawą, prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu 47 8743 355 lub oficerem dyżurnym 47 8743 200.
Zapewniamy anonimowość!
**asp. szt. Sylwia Serafin
Źródło: Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KPP w Lubinie**
__Film Monitoring_bankomat_ul__Zwierzyckiego_Lubin.mp4
Pobierz plik Monitoring_bankomat_ul__Zwierzyckiego_Lubin.mp4
(format mp4 - rozmiar 6.23 MB)
Komenda Powiatowa Policji w Lubinie,
lubin.policja.gov.pl/dlu/aktualnosci/bieza/63960,Poznajesz-tego-mezczyzne-Skontaktuj-sie-z-nami.html
Autor: krystian