Projektowanie, tworzenie sklepów internetowych we Wrocławiu - lista firm

We Wrocławiu działa wiele firm, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem sklepów internetowych. Obecnie jest to jedna z najprężniej rozwijających się branż; dostępność do platform, na których można założyć swój własny sklep, jest bardzo duża, jednak jej spersonalizowaniem powinni zająć się specjaliści. We Wrocławiu większość agencji zajmuje się kilkoma różnymi platformami, istnieją jednak takie, które mocniej wyspecjalizowały się w obsługiwaniu jednego, konkretnego CMS-u.

WeCanFly

Profesjonalną agencją, która dostarcza firmom i osobom prywatnym rozwiązania w zakresie sklepu Shopify oraz Shopify Plus, jest WeCanFly, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu. W zakresie działań mieszczą się usługi dla większych marek, oraz klientów indywidualnych, a także konsulting i doradztwo. Agencja Shopify z Wrocławia pomoże zbudować, a także rozwinąć sklep internetowy zarówno małym, jak i dużym firmom. W ofercie możemy znaleźć różne pakiety, dopasowane odpowiednio do potrzeb klientów – są plany dla dużych korporacji, albo dopiero rozpoczynających swoją działalność jednoosobowych firm. Agencja działa na rozliczeniu abonamentowym i oferuje swoim klientom pomoc na każdym etapie korzystania z platformy – od projektowania, po jej użytkowanie.

Viral-Sklepy

We Wrocławiu istnieje także sporo firm, które projektują różne sklepy internetowe. Firma Viral-Sklepy zajmuje się dostarczaniem swoim klientom usług różnych sklepów, działających na zasadzie abonamentowej. Agencja zajmuje się budowaniem sklepów internetowych na platformie WooCommerce, projektuje także sklepy od podstaw, według wytycznych i pomysłu klienta. Agencja oferuje także integrację sklepu internetowego z Allegro, Facebookiem czy systemami kurierskimi.

Pwa.com

Wiele agencji, działających we Wrocławiu, działa zarówno w obszarze tworzenia stron internetowych od podstaw, jak i budowania e-sklepów. Firma Pwa.com działa właśnie w obydwu tych zakresach, oferuje klientom także takie usługi jak pozycjonowanie stron. W temacie sklepów działa na platformach wykorzystujących silnik Prestashop i OpenCart. Zajmuje się projektowaniem sklepu od zera, a także jego integracją z różnymi systemami.

Design Solutions

Specjalistami w zakresie sklepów internetowych jest także Design Solutions, choć agencja zajmuje się także tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem. Sklepy internetowe tworzy od zera i nadzoruje, a swoje rozwiązania w tym temacie proponuje w zakresie platform, działających na systemie CMS, ale także PrestaShop. Agencja jest dla swoich klientów dostępna przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność w biznesie e-commerce, a także firm stawiających na dynamiczny rozwój.

ComputerSoft

ComputerSoft to agencja działająca we Wrocławiu, która zajmuje się po pierwsze tworzeniem sklepów internetowych, po drugie, projektowaniem stron. Firma tworzy dla klientów sklepy działające na silnikach PrestaShop oraz WooCommerce, a dodatkowo zajmuje się także działaniami optymalizacyjnymi. Ma swoją siedzibę we Wrocławiu.