Dziewięć medali zdobyła ekipa z Raszówki na odbywających się w dniach 21-22.01.2023 roku Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska (open) w łukach klasycznych, bloczkowych i barebow. W zawodach tych startowała 24 osobowa drużyna łuczników z Raszówki i zdobyła 3 złote medale, 4 srebrne i 2 brązowe!

• Agata Kołodyńska – łuk bloczkowy kobiet

Oprócz medali drużyna druga w łukach bloczkowych w składzie: Piotr Czyrski, Michał Kowalczyk, Patryk Kazmierczak była piąta, również Ewa Puchalska w łukach barebow była piąta, natomiast drużyna mężczyzn w składzie: Wiktor Windak, Hubert Wachowski, Jakub Wójcik Vel Jaworski w łukach klasycznych zajęła szóste miejsce.

Pozostali zawodnicy zajęli miejsca poza czołową szóstką, ale nabyli doświadczenia a to cenne bowiem byli to głównie juniorzy młodsi i młodzicy.

UG Lubin: Wspaniały początek roku w wykonaniu łuczników z Raszówki!