Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak to zachęcamy do udziału w zabawie „Book challenge 2023”. Polega ona na wypełnieniu 12 wyzwań czytelniczych na 2023 rok, których listę znajdziesz na specjalnie przygotowanej karcie.

Zadania są proste i przyjemne, a wyzwania motywujące i zachęcające do przeczytania, np. książki, którą poleci ci znajomy, książki napisanej przez kobietę, czy książki, która ma niebieską okładkę :) Dwanaście zadań na dwanaście miesięcy.

Każdy zainteresowany wzięciem udziału w zabawie może otrzymać w bibliotece wydrukowaną kartę zadań „Book challenge 2023” lub pobrać ją ze strony internetowej do samodzielnego wydruku. Adresy bibliotek oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie internetowej: Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce.

Zaproponowana zabawa ma na celu zmotywowanie każdego z nas do sięgnięcia po tytuły, które od dawna czekają na naszych półkach, czy książki które planujemy przeczytać, ale zawsze znajdujemy jakąś wymówkę i odkładamy je na „później”.

Zachęcamy również do odwiedzenia bibliotek, gdzie czeka na wszystkich mnóstwo ciekawych propozycji do czytania. Katalog całego księgozbioru wszystkich bibliotek dostępny jest na stronie szukamksiążki.pl

Przypominamy, że czytelnicy bibliotek mają również bezpłatny dostęp do ebooków na platformach Legimi.pl i Libra.Ibuk.pl.
„BOOK CHALLENGE 2023” – Gminna Biblioteka Publiczna czeka na odważnych!

DO POBRANIA:

Book challenge – Wyzwanie książkowe 2023 (PDF, 4MB)


UG Lubin: Gminna biblioteka organizuje wyzwanie czytelnicze! Weźmy w nim udział!