Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny — gdzie szukać pomocy na Dolnym Śląsku?

Wypadek komunikacyjny, często samochodowy, może powodować dużo stresu, szczególnie kiedy przyznane odszkodowanie nie pokrywa się z faktycznym uszczerbkiem na zdrowiu. Pomocny w takiej sytuacji może okazać się kontakt ze specjalistami z dziedziny odszkodowań i właśnie dlatego przedstawiamy poniżej listę firm z Dolnego Śląska, u których można szukać wsparcia po przebytym wypadku komunikacyjnym.

Kancelaria Odszkodowawcza OFN

Kancelaria odszkodowawcza OFN to firma, która dokładnie zna definicję wypadku komunikacyjnego. Pomagają oni w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania za wypadki nie tylko drogowe, ale również inne zawarte na liście ICD-10. Oznacza to więc, że o pomoc mogą ubiegać się tam kierowcy pojazdów, piesi uczestniczący w wypadku, ale również uczestnicy nieszczęśliwych zdarzeń mających miejsce podczas transportu wodnego czy lotniczego.

Należyte odszkodowanie za wypadek komunikacyjny pomoże uzyskać ofn.com.pl, ponieważ specjaliści ci dokładnie analizują koszty leczenia, rehabilitacji oraz koszt utraconych dochodów w zależności od rodzaju zdarzenia. To waśnie te elementy potrafią być bowiem niedoszacowane podczas pierwotnego określania odszkodowania. Aby uzyskać pomoc kancelarii odszkodowawczej OFN, warto zajrzeć na ich stronę internetową lub odwiedzić siedzibę we Wrocławiu przy ul. Odrzańskiej 6/4.

Auxilia

Auxilia to firma zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Zaolziańskiej 4, która pomaga swoim klientom od 2003 roku. Pomagają oni uzyskać zadowalające odszkodowanie za wypadek komunikacyjny z pomocą doświadczonych prawników i adwokatów z kancelarii Lexbridge. Korzystne dla osób w trudnej sytuacji może okazać się również to, że Auxilia oferuje możliwość zapłaty za swoje usługi dopiero po uzyskaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny.

Kancelaria odszkodowawcza Optimum

Kancelaria odszkodowawcza Optimum posiada swoją siedzibę we Wrocławiu przy ulicy Kromera 51a. Pomagają oni przede wszystkim osobom po wypadkach komunikacyjnych. Warto jednak wspomnieć, że specjaliści z Optimum są skłonni do świadczenia wsparcia również szkodach, które wystąpiły w pojeździe, w wyniku gradobicia lub oblodzonej nawierzchni.

Kancelaria odszkodowawcza Protega

Siedziba kancelarii odszkodowawczej Protega znajduje się we Wrocławiu przy Placu Solny 14/lokal 3. Z głównych świadczeń z tytułu wypadku komunikacyjnego pomagają oni w uzyskaniu zadośćuczynienia za doznane krzywdy, odszkodowania oraz renty.

Inne dolnośląskie kancelarie i firmy, które warto znać

Na Dolnym Śląsku jest jednak znacznie więcej kancelarii i firm, które pomagają w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania. Powyższą listę można rozszerzyć o:

  • Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDR, Wrocław, ul. Sukiennice 3/4 lok. 1.

  • Kancelaria odszkodowawcza Mediator, Wrocław, ul. Wiosenna 1.

  • Kancelaria AIF, Wrocław, ul. Halicka 14.

  • Arbiter S.A., Wrocław, ul. Kleczkowska 43.

  • Grupa prawno-medyczna Paktus, Wrocław, ul. Zegarmistrzowska 32.

  • Kancelaria A. Łebek i Wspólnicy, Wrocław, ul. Wyścigowa 56i.

Jak więc widać, osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym w okolicy Dolnego Śląska ma sporo możliwości do uzyskania pomocy. Najlepszym wyborem będzie udanie się lub kontakt zdalny z wyspecjalizowaną kancelarią odszkodowawczą, która powinna dołożyć wszelkich starać, aby rekompensata za doznaną szkodę była odpowiednia.