Huzar Raszówka przegrał z Kolejarzem Miłkowice po emocjonującym meczu
Huzar Raszówka zmierzył się w pełnym emocji meczu z Kolejarzem Miłkowice, który obfitował w niespodziewane zwroty akcji. Choć gospodarze musieli uznać wyższość rywali, pokazali niezwykłą determinację i waleczność.
  1. Kolejarz Miłkowice szybko objął prowadzenie 0:3.
  2. Łukasz Rudnicki zdobył bramkę dla Huzara w 40. minucie.
  3. Goście powiększyli przewagę, ale Huzar nie poddawał się.
  4. Robert Lajtch strzelił drugiego gola dla Huzara w 60. minucie.

Spotkanie rozpoczęło się niesamowicie dla drużyny gości, którzy już w pierwszej połowie prowadzili 0:3. Kolejarz Miłkowice wykazał się znakomitą szybkością i skutecznością, dominując na boisku przez większość czasu.

W 40. minucie Łukasz Rudnicki zdobył pierwszą bramkę dla Huzara Raszówka, dając sygnał do odrabiania strat. Po przerwie gospodarze utrzymali optyczną przewagę, ale to Kolejarz ponownie trafił do siatki, zwiększając swoje prowadzenie. Mimo to, Huzar nie tracił ducha walki.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Robert Lajtch, który w 60. minucie zmniejszył stratę do 2:4, strzelając drugiego gola dla swojej drużyny. Pomimo licznych okazji, Huzar Raszówka nie zdołał już odwrócić losów meczu, kończąc spotkanie wynikiem 2:4.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Krzysztof Klementowicz z Huzara. Nagrody i wyróżnienia wręczał radny Jerzy Tadla, działając w imieniu wójta gminy Lubin.

Wyniki innych spotkań lokalnych drużyn:

Iskra Księginice – Polonia Środa Śląska 2:4

Albatros Jaśkowice – Fortuna Obora 1:5

LZS Komorniki – Unia Szklary Górna 4:0

Sokół Krzywa – Unia Miłoradzice 3:0 (wo)

Huzar Raszówka – Kolejarz Miłkowice 2:4

Mecz ten był prawdziwą sportową potyczką, w której obie drużyny zasłużyły na wielkie brawa za serce do walki i nieustępliwość przez pełne 90 minut.

Wg inf z: Gmina Lubin