Warsztaty gry na ukulele dla dzieci w Lubinie
W Lubinie organizowane są trzydniowe warsztaty muzyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które chcą nauczyć się gry na ukulele. Zajęcia prowadzone są w niewielkiej grupie, co umożliwia indywidualne podejście do uczestników i sprzyja przyjaznej atmosferze. Program warsztatów obejmuje naukę podstawowych akordów, rozwijanie słuchu muzycznego oraz rytmu, a także wspólne tworzenie i wykonywanie piosenek.
Terminy i miejsce
Warsztaty odbędą się od 28 do 30 lipca w godzinach 15:00-17:00 w Ognisku Muzycznym Lubin przy ulicy Jastrzębia 6.
Organizator i prowadząca
Zajęcia prowadzi Joanna Barszczyńska, multiinstrumentalistka i wokalistka z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gra na pianinie, ukulele, gitarze i skrzypcach, a także współpracuje z instytucjami kulturalnymi i edukacyjnymi w regionie.
Program warsztatów
- Poznanie podstawowych informacji o ukulele
- Nauka podstawowych chwytów i technik gry
- Tworzenie i nauka prostych piosenek
- Muzyczne gry i zabawy rozwijające słuch i rytm
- Duża ilość praktycznego grania i wspólnego śpiewania
Informacje organizacyjne
- Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących, jak i do dzieci, które mają już doświadczenie w grze na ukulele.
- Grupa jest kameralna, liczy około 5 osób, co pozwala na indywidualne podejście.
- Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł za osobę, a rezerwacja miejsca wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł.
- W przypadku braku własnego ukulele, organizatorzy proszą o zgłoszenie tego faktu przy zapisie – instrument zostanie zapewniony.
- Minimalna liczba uczestników, aby warsztaty się odbyły, to trzy osoby.
Ostatnie Artykuły

Majówka i puste mieszkania - lubińska policja ostrzega przed włamaniem

Bieg Papieski w Lubinie przyciągnął tłum. Sport i pamięć szły razem

Olisadebe i Lewandowski w gminie Lubin. Piłka znów połączyła pokolenia
![[PIŁKA RĘCZNA] Zagłębie Lubin – Zepter KPR Legionowo 25:33 w ORLEN Superlidze](/images/mecz/thumbnails/zaglebie-lubin-zepter-kpr-legionowo-27042026-2533.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Zagłębie Lubin – Zepter KPR Legionowo 25:33 w ORLEN Superlidze

Fortuna Obora wygrała derby i odskoczyła w walce o klasę A

Jeden telefon i senior traci oszczędności życia w kilka minut
![[PIŁKA NOŻNA] KGHM Zagłębie Lubin II – Ślęza Wrocław 2:1 w 28. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa III](/images/mecz/thumbnails/kghm-zaglebie-lubin-ii-sleza-wroclaw-25042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] KGHM Zagłębie Lubin II – Ślęza Wrocław 2:1 w 28. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa III

Przedszkolaki z Raszówki pokazały, że o Ziemię można dbać od dziecka

Fałszywe noclegi kuszą niską ceną - policja ostrzega przed pułapką

Nowy gaz w 17 sołectwach. Przed mieszkańcami dwa etapy zmian

Pavarotti wraca do gry w Lubinie - wieczór z wielkim głosem i wielkimi emocjami
![[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa – KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Goście odwrócili mecz w Lubinie](/images/mecz/thumbnails/kghm-zaglebie-lubin-bruk-bet-termalica-nieciecza-24042026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa – KGHM Zagłębie Lubin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Goście odwrócili mecz w Lubinie

Dwa kliknięcia wystarczyły - w Lubinie zniknęły dziesiątki tysięcy

