Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubin

Modele MINI przyciągają wzrok każdej napotkanej na swojej drodze osoby, a większość kierowców (nie tylko panie) marzą o własnym autku tej marki. Jest to auto klasy premium, a oprócz niesamowitego wyglądu zewnętrznego posiada bogate wnętrze i nie mówimy tu o podstawowym wyposażeniu, a o silniku niemieckiej produkcji. Nie wszyscy jednak dają się skusić na zakup nowego auta MINI zazwyczaj ze względów finansowych. Dla tych osób istnieje proste rozwiązanie. Używane auta MINI wciąż cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale szukanie ich na własną rękę nieraz kończy się złą inwestycją. Poszukiwania używanych aut MINI zacznijmy więc u profesjonalnego dealera, a żadne nieprzewidziane zdarzenia nas nie zaskoczą.

MINI - klasyka sprzed dziesiątek lat

Samochody MINI produkowane są już od dziesiątek lat. Pierwszy model powstał w 1959 roku w zakładach British Motor Corporation i podbił on serca kierowców. MINI nie było autem przeznaczonym tylko i wyłącznie na pokonywanie miejskich uliczek, ale też do wyższych zadań gdzie mogło pokazać swoje możliwości, a mowa tu o udziale (i trzykrotnej wygranej) marki MINI w rajdach w Monte Carlo. Od roku 1994 marka przeszła na stronę niemiecką i jej dalszy rozwój zapewnił niemiecki producent BMW. Długo kazał on czekać na reaktywacje kultowego autka bo aż siedem lat, jednak prawdziwi fani wytrwale oczekiwali nowości. W 2001 roku marka MINI powróciła na rynek wraz z bogatym wyposażeniem w niemiecką technologię najwyższej jakości co spowodowało jeszcze większe zainteresowanie poszczególnymi modelami. Do dziś Niemcy idą z duchem czasu i uzupełniają kolekcję aut MINI. Aktualnie możemy spotkać się z troszkę większymi modelami takimi jak MINI PACEMAN czy MINI COUNTRYMAN, które oprócz wielu udogodnień posiadają ducha pierwszych modeli sprzed wielu lat.

Używane MINI z małym przebiegiem? Tak, to możliwe!

Używane auta w prawie że idealnym stanie są aktualnie dość ciężkie do znalezienia. Jak więc znaleźć swoje używane MINI i nie dać się oszukać? Skorzystaj z pomocy dealera aut! Używane MINI od warszawskiego dealera to pewność i gwarancja udanego zakupu. Salon Autofus w Warszawie proponuje swoim klientom używane auta tej właśnie marki z zaskakująco niskim przebiegiem oraz gwarancją, że żadne nieprzewidziane usterki nie spotkają nas za rogiem salonu. Certyfikat MINI NEXT to tytuł jaki otrzymuje używane auto po przejściu kompleksowych przeglądów technicznych oraz wizualnych. Każde używane auto mini od warszawskiego dealera, które posiada wyżej wymieniony certyfikat objęte jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją, a to może okazać się bardzo przydatne w późniejszym czasie. Jak więc znaleźć swoje używane auto marki MINI? Wystarczy skonsultować się z pracownikiem salonu Autofus w Warszawie lub skorzystać z wyszukiwarki łatwo dostępnej dla każdego na stronie internetowej warszawskiego salonu aut MINI. Te sposoby pomogą nam uniknąć niepotrzebnego stresu oraz nad planowych wydatków związanych z zakupem auta. Oprócz szerokiej oferty aut używanych jak i nowych tej marki, salon Autofus wspiera klientów w kwestiach finansowych. W ich salonie klienci uzyskują możliwość skorzystania z leasingu, wypożyczenia i ubezpieczenia dotyczącego aut MINI dostępnych w salonie. Ponadto dla osób, które od jakiegoś czasu są dumnymi właścicielami MINI salon ten oferuje usługi serwisowe zależne od potrzeb. Oferta ta przeznaczona jest zarówno dla aut nowych jak i używanych, ponieważ nasi specjaliści wiedzą, że o każde auto należy zadbać w szczególny sposób.

Używane auta MINI - czy używane auto może się nam jeszcze przysłużyć?