Pojedynek na ekranie Muzy - film o wyborze, który ciąży na tylu ludziach

Centrum Kultury “Muza” w Lubinie zaprasza na seans, który nie daje prostych odpowiedzi - to kino przywołujące pytania o lojalność i cenę wolności. Film Łukasza Palkowskiego trafia do lokalnej widowni i kusi gwiazdorską obsadą oraz historią opartą na faktach.
- Pojedynek pokazuje, jak jeden człowiek może zdecydować los wielu innych
- Zaplanuj wizytę w Muzie i kup bilet wygodnie przed przyjściem
Pojedynek pokazuje, jak jeden człowiek może zdecydować los wielu innych
Rok 1939, obóz, psychologiczna gra o wpływy i przetrwanie - tak w skrócie można opisać fabułę “Pojedynku”. Film opowiada o młodym, uznanym pianiście, którego złamanie ma stać się narzędziem wielkiego planu indoktrynacji. To opowieść o tym, co dzieje się, gdy człowiek zostaje wystawiony na szantaż, manipulację i obietnice - i o tym, jak jego wybór odbije się na współosadzonych. 🎹🎬
Reżyserem scenariusza jest Łukasz Palkowski - twórca znany z “Bogów” i “Najlepszego” - a na ekranie zobaczymy m.in. Jakuba Gierszała, Aidana Gillena (z serialu “Gra o tron”), Bogusława Lindę, Julię Pietruchę, Wojciecha Mecwaldowskiego, Annę Próchniak, Mateusza Kościukiewicza, Antoniego Pawlickiego i Tomasza Kota. Produkcja łączy siły Polski, Irlandii i Ukrainy, a czas trwania filmu to 113 minut.
Grafik seansów:
- 27 lutego - 12 marca
Zaplanuj wizytę w Muzie i kup bilet wygodnie przed przyjściem
Bilety są dostępne w kilku miejscach - warto zapisać to sobie gdzieś blisko. Kupisz je w kasie MUZY oraz online na www.ckmuza.bilety24.pl. Dodatkowo, niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety można nabyć w biletomacie przy wejściu do MUZY. 😊
Powtórzę informacje o zakupie biletów, żeby nie przegapić szansy: bilety są do nabycia w kasie MUZY oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl - a jeśli przyjdziesz później, skorzystaj z biletomatu w budynku MUZY.
Przyjdź, jeśli chcesz zobaczyć kino, które nie pyta widza tylko o emocje, lecz stawia go przed moralnym dylematem razem z bohaterami.
na podstawie: Centrum Kultury w Lubinie.
Ostatnie Artykuły

Uczniowie z Krzeczyna Wielkiego zbudowali zakątek dla ptaków i zapylaczy

Bieg przez przeszkody i rowery bez pośpiechu. W Gorzycy spotkały się pokolenia

Magia zamiast szkolnej ławki. Dzieci z Raszówki odkrywały książki

Spielberg w Lubinie pyta o kosmos, a Muza dorzuca dreszcz

12-latek na hulajnodze wjechał w auto. Policja przypomina o twardych zasadach

W Lublinie półkolonie MOSiR stawiają na wodę i rower bez nudy

Sztafety MTB przypieczętowały przewagę Lubina w olimpiadzie

Z mieszkania na Ustroniu do aresztu - 50-latek po zarzutach

Taniec, rodzinne zabawy i dużo energii. Tak wyglądał weekend w gminie Lubin

Iskra Księginice utrzymała IV ligę. Decydował jeden mecz

Budżet gminy Lubin rośnie. Do wydania jest ponad 8,5 miliona złotych

Trzy auta uszkodzone w Lubinie - policja zatrzymała 9 nietrzeźwych kierujących

Mali piłkarze zagrali o puchary. W Niemstowie nie brakowało emocji

Łucznicy z Raszówki z wygraną i rekordami po trzech turniejach
Przydatne dane teleadresowe
- Centrum Kultury "Muza" w Lubinie - kontakt, bilety, zajęcia i dojazd
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Ścinawie - kontakt, awarie, BOK i PSZOK
- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie - kontakt, JRG i sprawy prewencyjne
- Parafia św. Jana Sarkandra w Lubinie - msze, kancelaria, sakramenty
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu Oddział w Lubinie - kontakt, godziny i zakres spraw
- Regionalne Centrum Rozwoju i Edukacji w Lubinie - szkolenia dronowe, egzamin A2, kontakt
