Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubin

Lubińscy policjanci wspólnie z klubem sportowym „Zagłębie Lubin” stworzyli film edukacyjny, w którym główną rolę grają maskotki – Komisarz Lew i Krecik. Najmłodsi na podstawie kilku scenek mogą dowiedzieć się jak zachowywać się na drodze oraz co zrobić, aby uniknąć ewentualnego zagrożenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie bardzo często w innowacyjny sposób starają się zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców powiatu lubińskiego. Tym razem wspólnie z klubem sportowym Zagłębie Lubin stworzyli film edukacyjny, w którym dwie maskotki - Komisarz Lew i Krecik, w kilku różnych scenkach pokazują jak bezpiecznie zachowywać się na drodze i jak ustrzec się przed różnymi zagrożeniami.

Przedstawienie najmłodszym, niezbędnych informacji na temat podstawowych zasad w ruchu drogowym, zwłaszcza przed wakacjami, może odegrać istotną rolę w ich bezpieczeństwie.

Dzięki współpracy Komisarza Lwa i Krecika najmłodsi, mogą utrwalić wiedzę nie tylko na temat zasad ruchu drogowego, bezpiecznego przejścia przez ulicę, bezpiecznego poruszania się rowerem, bezpieczeństwa w czasie zabaw, ale także bezpieczeństwa w czasie podróży samochodem.

 

mł. asp. Anna Szajbler

Zespół ds. Profilaktyki Społecznej.

KPP Lubin

 

Powiązane wiadomości